Kurczak po tajsku z mlekiem kokosowym, ryżem jaśminowym i sałatką od Kuchnia OJAMI

W ubiegłym tygodniu obiad gotowałyśmy z Kuchnią OJAMI. Na czym to polaga? Na stronie OJAMI wybieracie danie, do przygotowania którego dostarczone Wam zostaną produkty. Dzięki temu nie musicie szukać pomysłu na obiad, ani biegać po sklepach i szukać produktów.. po prostu zamawiacie, płacicie i gotujecie :)


Po wyborze konkretnego dania, w wybranym przez Nas dniu rano (dostawy do godz. 10) zapukał do Naszych drzwi kurier z paczką jedzenia oraz przepisem jego przyrządzenia. Wybrałyśmy kurczaka po tajsku z mlekiem kokosowym, ryżem jaśminowym oraz sałatką 30 zł - 2 os.

Dostajemy całą instrukcję: z listą składników, dokładnym przepisem, czasem przygotowania, informacją jakie naczynia kuchenne będą Nam potrzebne oraz na końcu mamy informację o kaloryczności oraz składnikach odżywczych. Instrukcja jest napisana bardzo prosto, przystępnym językiem, tak aby początkujący w kuchni też dali sobie radę. Faktycznie czas przygotowania posiłku dla dwóch osób zajął Nam około 20 minut. 

Jakie korzyści płyną z tego typu przedsięwzięć to szybkość i prostota w przygotowaniu, dokładnie odmierzone składniki, które są dość niespotykane, w Naszym daniu były to na przykład: bambus, różowy imbir, olej sezamowy, czarny sezam, pasta curry. Są to produkty, które niekoniecznie znajdują się w Naszych kuchniach, a nawet jak już je kupimy do konkretnego dania, to później zostają w większej ilości i nie jesteśmy ich wstanie zużyć przed końcem terminu ważności. 

Serdecznie POLECAMY taki sposób gotowania. MY na pewno skorzystamy i zamówimy kolejne dania na OJAMI, stale poszerzają swoją ofertę i już nie możemy się doczekać kolejnego tejstowania. 

P.S. Gorąco POLECAMY Wam Nasze danie, czyli kurczaka po tajsku. Było bardzo aromatycznie, ostrrro, słodkawo oraz kwaśno, smaki prawdziwej Azji! Na same wspomnienie ślinka Nam cieknie!

Komentarze