MATII SUSHI

Ta miejscówka do tej pory wydawała się Nam mało przystępna cenowo. Jednak po wielu namowach Naszych znajomych dokładnie przejrzałyśmy menu i w końcu dotarłyśmy do Matii Sushi, plac Andersa 5 na ofertę lunch'ową, którą serwują aż do godziny 17!!! :)

Telefon 61 850 50 20


Matii Sushi

Zamówiłyśmy:
1. Bentobox 1 39 zł (hosomaki z łososiem - 3 szt., hosomaki z tuńczykiem - 3 szt., nigiri z łososiem - 1 szt., nigiri z tuńczykiem - 1 szt., nigiri z rybą maślaną - 1 szt., nigiri tamago - 1 szt.)
Matii Sushi

2. Bentobox 6 39 zł (futomaki z grillowaną rybą maślaną - 6 szt., futomaki z grillowanym łososiem - 6 szt.)
Matii Sushi

Oba w zestawie z zupą miso z wakame i tofu, sałatką wakame oraz owocowym deserem.
Zupa miso z wakame i tofu Matii Sushi


Matii Sushi


Mati Sushi nie zrobiło na Nas aż tak wielkiego wrażenia jak na Naszych znajomych. Co do samych rolek nie możemy się doczepić, były OK, ale po tylu ich pochwałach zabrakło Nam efektu WOW! 

Za to miłym doznaniem smakowym była sałatka wakame, glony delikatnie skropione sosem, lekko gumiaste – były przyjemnym zaskoczeniem! 


Zupa wakame również jest godna polecenia, delikatny rosołek z glonami oraz tofu – dobra, rozgrzewająca przystawka. 


Było smacznie i poprawnie, ale Naszym zdaniem Matii Sushi w niczym nie jest lepsze od przez Nas do tej pory odwiedzanych suszarni :). Jedynie co je może poróżnić to cena za rolki, w Matii Sushi jest ona zdecydowanie wyższa, kusi jedynie oferta lunch'owa.

Matii Sushi

Komentarze