POD NOSEM

Jeżeli lubicie i macie ochotę na trochę hipsterski klimat to, wpadnijcie do kwiarnio-restauracyjki POD NOSEM, ul. Żydowska 35a

Telefon 575 855 163

Lokal jest malutki z paroma stolikami, ale jeżeli wybierzecie się większa grupą ok 4 osób to miejsce i tak dla Was się znajdzie:) Jest to idealna miejscówka na późne śniadanie, lunch czy obiad. Jeśli wybieracie się do Pod nosem radzimy sprawdzić menu w aktualnościach na fb, ponieważ często ulega zmianom, ale za to mamy gwarancję świeżych potraw! Bardzo lubimy miejsca, gdzie karta menu jest krótka. Mamy wtedy wrażenie, iż każdy posiłek jest przygotowywany na świeżo:) Dużym plusem Pod nosem jest korzystanie z sezonowych warzyw i owoców. W posiłkach i poziomie obsługi czujemy serce, które zostało zaangażowane do przygotowania Naszego dania i do Naszego zadowolenia!

My ten lokal odkryłyśmy przypadkiem w gąszczu poznańskich uliczek, schroniłyśmy się przed zimnym wiatrem i aby się rozgrzać zamówiłyśmy gorące herbaty :) Wybrałyśmy earl gray oraz zieloną z jaśminem, dodatkowo Pani zaproponowała połączenie ich z naparem z owoców cena 9 zł - w porównaniu z ogromnym dzbankiem wcale nie była wysoka! Owocowy napar zrobił swoje ;) Herbaty były rozgrzewające i aromatyczne.
Pod nosem

Pod nosem

Póki co tylko tyle możemy Wam polecić.. :/ Jednak goście, którzy akurat byli w lokalu podczas Naszej wizyty bardzo sobie dania obiadowe chwalili, dlatego już niebawem wrócimy na konsumpcję i uzupełnimy Naszą recenzję! A tak w ramach zachęty to publikujemy menu z dnia kiedy odwiedziłyśmy POD NOSEM: 
zupa rataTouille 9 zł
azjatyckie burgery z pulled porkiem 15 zł
falafelki z daktylami 23 zł
quiche z serem i oliwkami 15 zł
pomidorowo-kokosowe curry z kurczakiem 23 zł
a na deser na przykład Brownie z malinami 11 zł.
Pod nosem

Tak jak obiecałyśmy wróciłyśmy do POD NOSEM! I po raz kolejny lokal zrobił na Nas ogromne wrażenie, oczywiście jak najbardziej pozytywne! 

Tym razem skusiłyśmy się na magiczne curry pomidorowe ze szpinakiem, zielonymi szparagami, pieczonym serem bałkańskim oraz z ziemniakami 23 zł
curry pomidorowe Pod nosem
I tak oto po krótkiej chwili podano Nam w garnuszku gorące, aromatyczne saag paneer. Smak był nieziemski!!! Delikatne, kremowe curry z dużą ilością dodatków, a ser bałkański to strzał w dziesiątkę! Danie podbiło Nasze żołądki! 

Komentarze