3kolory Malta

Lato w pełni, a upalny klimat sprzyja spożywaniu posiłków na świeżym powietrzu, i z tego otóż to powodu udałyśmy się nad jezioro maltańskie do restauracji 3 Kolory Malta, ul. Wiankowa 3

Telefon 501 402 827

Do wyboru mamy klimatyzowaną salę albo taras, na którym udało Nam się znaleźć mały stoliczek:) Trafiłyśmy na moment organizacji thriatlonu w Naszym mieście, więc restauracja była pełna. 
3KOLORY MALTA

Do dyspozycji jest kuchnia śródziemnomorska, więc oczywiście decydujemy się na pasty:)


1. tagliatelle z krewetkami tygrysimi 32 zł - pyszne, dużo krewetek i warzyw, wszystko w sosie własnym z dodatkiem czosnku, raz dwa zniknęło z talerza

tagliatelle z krewetkami tygrysimi 3KOLORY MALTA

2. maccheroni gorgonzola, czyli penne z szynką i sosem gorgonzola 21 zł - niestety zbyt mdłe, bardzo dużo sosu śmietanowego, a całość posypana startym serem - penne topiło się w sosie. I takim sposobem większość została na talerzu, jak dla Nas zbyt ciężkie (następnego dnia Nasze brzuchy były obolałe!!) 

maccheroni gorgonzola 3KOLORY MALTA

Jednakże to, co powoduje, że chcemy tu wrócić jeszcze chociażby raz to danie podpatrzone u innych gości, czyli możliwość smażenia na kamieniu przez Nas samych różnego rodzaju mięsa - mogą to być krewetki, kurczak lub łosoś. Nawet jeśli Nasza wizyta tylko w połowie była udana restaurację 3 Kolory Malta i tak polecamy, jedzenie ogólnie jest dobre, widoki bezcenne i bardzo miła obsługa, która przy naprawdę dużej ilości gości dała radę wszystkich kulinarnie zaspokoić!!

P.S. Przez pomyłkę Nasze dania powędrowały do innych osób, jednak Pan, który miał Nas pod swoją opieką zrehabilitował się i dostałyśmy – 50% off przy rachunku, a jak dobrze wiemy nie każda restauracja zdobyłaby się na taki gest! Dziękujemy!!!

Komentarze