BROWARFEST CZY BEER FRIENDS FESTIVAL?? RELACJA Z WYDARZEŃ :)

W dniach 22-24 maja w Poznaniu trwał "weekend piwny". Na terenie Starej Rzeźni oraz na Starym Rynku można było spróbować kilkuset rodzajów piwa z mikro, małych i średnich browarów.

My stejstowałyśmy obie imprezy :) Recenzja, porównanie i zdjęcia poniżej :)

BrowarFest, czyli festiwal piwa na Starym Rynku. Beer Friends Festival, Beer & Food Truck w Starej Rzeźni


BrowarFest jak się okazało to kilka budek, między innymi z owocami w czekoladzie, burgerami, czy piwami. Zdecydowanie dłużej zabawiłyśmy zatem na Beer Friends Festival, na który składa się: miejsce, klimat, świetna organizacja, urozmaicone jedzenie, przeróżne rodzaje piwa, atrakcje. Koszt wejścia to 5 zł. Wydarzenie to idealna okazja, by pójść ze znajomymi, zamówić coś do jedzenia/picia, usiąść na leżaczku i cieszyć się słoneczną pogodą :) Spotkać można zarówno całe rodziny, grupy znajomych, jak i ludzi ze swoimi pupilami. Organizatorzy przewidzieli spore zainteresowanie wydarzeniem, dzięki czemu liczba miejsc siedzących oraz stołów jest bardzo duża. Zjeść możecie m.in. burgery, zapiekanki, frytki belgijskie, makarony, pizze, dania kuchni meksykańskiej. A do picia napoje alkoholowe (bardzo duży wybór piw) oraz bezalkoholowe, w tym lemoniada z imbirem. 


Na niektórych stoiskach obowiązuje płatność żetonami, które można nabyć na miejscu. Poza tym ogromny plus za możliwość degustacji różnych piw smakowych: cytrynowych, lemonkowych, o smaku coli :)

W tym roku zdecydowanie wygrał BFF :) Czekamy na kolejne edycje :)

Komentarze

  1. Witam :)
    Świetny pomysł na zorganizowanie takiej imprezy:) Można było spróbować przeróżnych gatunków piwa.Zdecydowałam się na ofertę Krik'a i piwo o posmaku wiśni, które stało się moim faworytem :) Propozycja dań makaronowych była również bardzo ciekawa i spróbowałam makaronu ze szpinakiem. Porcją można było się najeść i kosztowała około 10 zł.Organizator bardzo fajnie zorganizował miejsca do konsumpcji.Były stoliki, ławeczki pod zadaszeniem i na słoneczku. Ja chciałam nacieszyć się piękną pogodą i słoneczkiem więc wybrałam leżaczek :) Mam nadzieję, że ta impreza na stałe zagości w Poznaniu. To rewelacyjne miejsce na spróbowanie czegoś nowego i na spotkanie się z przyjaciółmi w luźnej atmosferze. Polecam!!! Warto :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Wszelkie komentarze obraźliwe, wulgarne lub zawierające reklamy zostaną usunięte. Za wszystkie pozostałe bardzo dziękujemy :) I szczerze do komentowania zapraszamy :D