SUSZONE POMIDORY pizza&pasta

Suszone Pomidory pizza & pasta to restauracja mieszcząca się na rogu św. Czesława 13 i Poplińskich 12A

Telefon 530 838 100

Lokal składa się z dwóch małych sal oraz ogródka. Ruch w restauracji jest spory, więc jeśli chcecie mieć pewność wolnego stolika REZERWUJCIE :) Wystój nowoczesny, ale przytulny. Na każdym stole znajduje się menu, w formie podkładki, a także oliwy oraz młynki z solą i pieprzem.Zamówienia składacie przy kasie i tu również po zjedzeniu posiłku płacicie.
W lokalu możemy skosztować, poza przystawkami, makarony, pizze oraz sałatki. Jako, że restauracja słynie głównie z makaronów zamówiłyśmy:
1. Penne con pomodori secchi - suszone pomidory, świeże pomidory, czosnek, seler naciowy, pietruszka, parmezan.
2. Penne polo spinacci - kurczak, szpinak, czosnek, śmietana, parmezan, pietruszka.

Oba dania pyszne. Porcje bardzo duże, składniki świeże i podane w wersji na bogato (duże kawałki zarówno kurczaka, jak i pomidorów).

3. Pizza "Suszone pomidory" (sos, mozzarella, suszone pomidory, pomidorki cherry, salami piccante, rukola) 25 zł - bardzo smaczna, na cienkim cieście, dużo składników.


4. Pappardelle maiale 20 zł - polędwica wieprzowa, podgrzybek suszony, pieczarka brunatna, rozmaryn, czerwone wino, parmezan, pietruszka, czosnek.

W daniu dominuje rozmaryn oraz bardzo intensywnie wyczuwalny jest smak grzybów. Nam danie nie smakowało.

5. Spaghetti al pomodoro 14 zł sos pomidorowy, czosnek, świeża bazylia, parmezan. Bardzo smaczne, mocno pomidorowe.

Do każdego zamówienia klienci otrzymują dzbanuszek wody z cytryną i miętą. Domówić możemy również różnego rodzaju napoje ciepłe, zimne, piwa oraz wina.

Sympatyczna obsługa, ogromne porcje i rewelacyjne jedzonko. Macie ochotę na włoską kuchnię? Zapraszamy do Suszonych Pomidorów:)

Komentarze